TDI Gaming HardPlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TDI Gaming HardPlay

Dobrodosli na nas SAMP forum. Nadam se da ce vam se svideti ono sto smo pripremili za Vas. IP:188.40.53.5:2252
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 [Life Story] Nikola_Tesla

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Deadmann

Deadmann


Broj poruka : 13
Datum upisa : 30.11.2013
Godina : 25
Lokacija : Maglaj, BiH

[Life Story] Nikola_Tesla Empty
PostajNaslov: [Life Story] Nikola_Tesla   [Life Story] Nikola_Tesla Emptysub pro 07 2013, 20:57

E ovako dragi prijatelji. Odlučio sam da sa vama podijelim Life Story svog lika na sampu. Ja sam neki dobar dečko srednje visine. Radio sam prije kao policajac, a trenutno sam vlasnik FBI Institucije. Šta ja radim na serveru. Ja sam hodajuća babaroga. Brinem se o redu i miru na serveru, o disciplini i ponašanju igrača. Volim da se zezam i družim sa ostalim igračima i kolegama, ali sve ima svoje granice. lol! Dakle, ja se zovem Nikola_Tesla, ja sam direktor FBI-a. Dobar sam muž, prijatelj i kolega Very Happy Volim prijateljstvo i iskrenost, ali ne volim laganje i varanje. Sa mnom možete da pričate o svemu, o ljubavnim problemima, ženi, curi, djeci itd Very Happy Ja sam isključivo prijateljski nastrojen, ali znam i da budem ljut i da pokažem svoju tamnu stranu. To bi bilo ukratko.
Real Life će se nastaviti...
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/TDI-Gaming-HP/1384089885167099?hc
Lawrence
Admin
Lawrence


Broj poruka : 110
Datum upisa : 28.11.2013
Godina : 24
Lokacija : Vukovar,Hrvatska

[Life Story] Nikola_Tesla Empty
PostajNaslov: Re: [Life Story] Nikola_Tesla   [Life Story] Nikola_Tesla Emptyuto pro 10 2013, 16:15

Supp.. ali inace pisi po pravilima i ne otvaraj dve....
[Vrh] Go down
https://tdi-hp.forumcroatian.com
 
[Life Story] Nikola_Tesla
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» [Life Story #2] Nikola_Tesla
» [Life Story] Upustvo za pisanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TDI Gaming HardPlay :: Out Of Character Sector :: Arhiva Life Story prica-
Forum(o)Bir: