TDI Gaming HardPlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TDI Gaming HardPlay

Dobrodosli na nas SAMP forum. Nadam se da ce vam se svideti ono sto smo pripremili za Vas. IP:188.40.53.5:2252
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 [Life Story #2] Nikola_Tesla

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Deadmann

Deadmann


Broj poruka : 13
Datum upisa : 30.11.2013
Godina : 25
Lokacija : Maglaj, BiH

[Life Story #2] Nikola_Tesla Empty
PostajNaslov: [Life Story #2] Nikola_Tesla   [Life Story #2] Nikola_Tesla Emptysub pro 07 2013, 21:03

Evo prethodni Life Story se nastavlja i ovdje ću pisati o Real Life.
Pa da krenem.

Zovem se Elmir Hodžić. Rođen sam u Zenici (Bosna i Hercegovina) trenutno živim sa svojim roditeljima u Maglaju (Bosna i Hercegovina). Rođen sam 29. augusta 1998. na dan kada je napisana povelja Kulina Bana (nije bitno za vas, ali za mene jest). Ime sam dobio po svom dajđi koji je poginuo u nesreći prije rata '92-'95. Imam 15 godina i živim sretan i zabavan život. Imam puno prijatelja, ne baš normalnih ali su mi najbolji Very Happy Idem u Prvi razred srednje škole, smijer Ekonomski tehničar. Imam ženu i dvoje djece Very Happy lol! Very Happy lol! Very Happy Sretno sam oženjen.

Hvala na pažnji i na čitanju, to bi bilo to, ako vam treba još nešto javite se pa da pišem dalje afro afro afro 
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/TDI-Gaming-HP/1384089885167099?hc
Lawrence
Admin
Lawrence


Broj poruka : 110
Datum upisa : 28.11.2013
Godina : 24
Lokacija : Vukovar,Hrvatska

[Life Story #2] Nikola_Tesla Empty
PostajNaslov: Re: [Life Story #2] Nikola_Tesla   [Life Story #2] Nikola_Tesla Emptyuto pro 10 2013, 16:16

U onaj Life Story si trebao pisati sve a ne dve teme pokretati... WLCM Very Happy
[Vrh] Go down
https://tdi-hp.forumcroatian.com
 
[Life Story #2] Nikola_Tesla
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» [Life Story] Nikola_Tesla
» [Life Story] Upustvo za pisanje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
TDI Gaming HardPlay :: Out Of Character Sector :: Arhiva Life Story prica-
Forum(o)Bir: